VADİ RUHU'NDA GÜNCEL GELİŞMELER

 

BODRUM'DAKİ AYRINTILI ETKİNLİKLERİMİZ BUNDAN SONRA MAKSİMUM YAŞAM'DA

VADİ RUHU Çigong Okulu - MAKSİMUM YAŞAM İşbirliği

Ekibimiz dahilî tıp ve kalp, damar alanlarında uzman Dr. Halil Ertürk, klinik psikolog Dilek Yörük, içsel sanatlar eğitmen ve terapisti Hakan Onum, İyengar Yoga eğitmeni Natalia Doğru, beslenme uzmanı diyetisyen Büşra Pehlivan, gastronom Pelin Dumanlı, hemşirelerimiz Kadriye Macit ve Ayşe Özge Öncel, misafir ilişkileri ve organizasyonda Ezgi Karayün ile oluşmaya başladı.

http://www.maksimumyasam.com

MAKSİMUM YAŞAM MERKEZİ
Konacık Mahallesi Seyit Onbaşı Caddesi No:33-E/1
Bodrum - Muğla
Tel: 0 252 363 79 33

www.maksimumyasam.com adresli siteyi ziyaret etmenizi öneririz.

VADİ RUHU Çigong Okulu 2017 yılının Kasım ayından bu yana Bodrum'da bütünleyici tıp hizmetleri veren MAKSİMUM YAŞAM MERKEZİ'nde hizmet veriyor. Modern, geleneksel ve tamamlayıcı tıp mensubu bir ekiple ortak çalışmalar içinde geniş kapsamlı yaşam eksenli bir dizi paket program, tanıtım ve doğa turizmini de içeren gerek koruyucu sağlık, gerekse tedavi amaçlı uygulamalar sunuyor. Tanıtımlar ve mutfak atölyeleri düzenleniyor. Bodrum dışından gelecek olanlar için ise bir haftalık bir konaklama ve doğa turizmi yaşam geçirilecek; ilginizi bekleriz.

 

İSTANBUL, İZMİR VE ANKARA'DA ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER DÜZENLİYORUZ.

 

TÜM ÇİGONG, TAİCİ ÇÜEN VE BENZERİ İÇSEL SANATLARIN ÖĞRETMENLERİ OLARAK YURT ÇAPINDA BİR GİRİŞİME İMZA ATTIK,

ÖNCE 2016 YILININ AĞUSTOS AYININ SONLARINDA ÖDEMİŞ BOZDAĞ'DA YAKLAŞIK OLARAK ON ÖĞRETMEN OLARAK TOPLANDIK VE İÇSEL SANATLARI SEVEN, YAŞAMINA MAL ETMEK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZLA BULUŞUP TERTEMİZ ORMAN VE TAM BİR DOSTLUK HAVASINDA DÖRT TAM GÜN ÇEŞİTLİ ÇİGONG SİSTEMLERİNİ VE TAİCİ ÇÜEN STİLLERİNİ ÇALIŞTIK. Sekiz içsel sanatlar öğretmeni olarak INTERNA'yı kurduk.

ARDINDAN 2017 YILININ HAZİRAN AYINDA INTERNA ADI ALTINDA DAHA DA ORGANİZE OLARAK İZMİT KARTEPE'DE (KARTEPE GREENPARK RESORT HOTEL'DE YİNE TÜRKİYE ÇAPINDA İKİNCİ BULUŞMAMIZI AYNI BİRLİK RUHUNDA VE FESTİVAL HAVASINDA GERÇEKLEŞTİRDİK. ÜÇÜNCÜ OLARAK İZMİR ÖZDERE'DE ARIA CLAROS HOTEL'DE MAYIS SONU, 2018 YILININ HAZİRAN BAŞINDA ÜÇÜNCÜSÜNÜ DÜZENLEDİK. KATILIMCI SAYISI YÜKSELDİ. SIRADA DÖRDÜNCÜ TOPLANMAMMIZ VAR, ÜZERİNDE ÇALIŞIYORUZ.

INTERNA

Türkiye'de ve farklı ülkelerde faal yirmi kadar Tai Chi ve Qigong eğitmeninin bir araya gelerek oluşturduğu bir girişimdir. Türkiye'nin taici, çigong ve içsel sanatlar platformudur. Bu Facebook grup sayfası Türkiye'nin tüm içsel sanatlardaki takvimini takip edebileceğiniz ortak buluşma ve hareket noktasıdır. Taici olsun, çigong olsun paylaşımlarınız için platformumuzu kullanabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilir, etkinlikleri takip edebilirsiniz. Sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir platform oluşturabilmekten de memnuniyet duyacağız.

TEMEL ANLAYIŞIMIZ, BUNDAN SONRA HİÇBİRİMİZİN YALNIZ OLMADIĞIDIR.

www.interna.org adresli sitemizi ziyaret etmenizi öneririz.

FACEBOOK'TA BİR GRUBUMUZ VAR.

"Youtube"da https://www.youtube.com/channel/UCEtT9douhssKO6XcNuiX2pQ adresindeyiz.

 

YENİ SEZON BODRUM ETKİNLİKLERİMİZ

Güncel çalışma planını Çalışma Planı başlıklı sayfaya giderek öğrenebilirsiniz.

 

YENİ SEZON BODRUM DIŞI ETKİNLİKLERİMİZİ BİLDİRECEĞİZ.

 

SİTEMİZE BİR BELGELİK SAYFASI EKLEDİK.

 

 

"Facebook"ta grubumuz var:
https://www.facebook.com/groups/274421069249285/
Ayrıca 2015 yılının Mart ayında bir sayfamız oldu:
https://www.facebook.com/vadiruhusayfasi

 

 

Çalışmaların gün ve saatleri için lütfen Çalışma Planı sayfasına, katılım tutarlarını öğrenmek için Katılım Tutarları sayfasına bakınız.

Çalışmalara katılma kararı vermeden önce lütfen Çalışma Planı sayfasındaki 'Çalışmalara Katılacak Dostların Dikkatine ...' başlıklı metni okuyunuz, önemlidir.

Vadi Ruhu Çigong Okulu'nun eğitim verdiği yerlerin adreslerini çalışmalara katılmaya karar vermeniz durumunda lütfen sorarak öğreniniz.

Hızlı iletişim için yüz bankasındaki (facebook) Vadi Ruhu Çigong Okulu adlı gruba üye olabilirsiniz. Üye olurken lütfen gerçek ad ve soyadınızı belirtiniz.

 

 

İletişim Formu